//

80-річчя Радіо Ватикану. Співпраця Ватиканського Радіо з міжнародними організаціями

Ватиканське Радіо є членом і одним із засновників Європейського Союзу Радіотелебачення (EBU-UER),створеного 12 лютого 1950 року. Ця міжнародна асоціація налічує 75 активних членів та 43 асоціованих члени з інших частин світу.

 

 

Радіо Ватикан належить також до Міжнародної Католицької Асоціації Радіо-телебачення (SIGNIS), Союзу Національного Радіотелебачення африканських країн (UAR), входить у склад Європейської Конференції християнських радіостанцій (CERC) та Італомовної Спілки Радіотелебачення, співпрацює і веде взаємообмін з радіостанціями усього світу, які належать до тих чи інших асоціацій, а нараховується їх понад 1000.

 

 

Цими контактами керує Відділ міжнародних стосунків, в які, серед іншого входять обмін технічною та редакційною допомогою для закордонних кореспондентів, міжнародний взаємообмін радіопрограмами на різні теми: релігійними, культурними, інформаційними, музичними. Деякі передачі замовляють інші радіостанції, які вказують мову, тематику та тривалість потрібної їм програми.

 

 

Насичена міжнародна діяльність Ватиканського Радіо включає участь у конгресах, зустрічах, конкурсах і фестивалях, а також передбачає організацію у Ватикані міжнародних зустрічей центрів радіомовлення.А отримані листи, анкети, опитування, проведені разом з іншими радіо центрами, дають цікаву і повну несподіванок картину слухачів Радіо Ватикану.

 

Джерело: Радіо Ватикан