//

«Нова глобальна етика» загрожує світові, – вважає професор

Світові загрожує «нова глобальна етика», – розповіла сьогодні у Варшаві Maргарита А. Петерс, директор Інституту динаміки міжкультурного діалогу в Брюсселі. Цей тип етики прагне виховувати нові покоління, виключаючи посилання на Бога і релігію. Єдиною силою, здатною зупинити розширення «нової етики» є сім'я, –  вважає професор Пітерс.

 

 

За словами Маргарити Пітерс, після падіння комунізму, Організація Об'єднаних Націй намагається побудувати новий глобальний консенсус і нову етику. Міжнародні документи, нова мова, яка включає в себе такі вирази, як: права дітей, принцип партнерства, демократична участь, репродуктивне здоров'я, гендерна проблематика, глобальне управління і глобальна етика.

 

 

Архиєпископ Хенрік Хосер, який брав участь у конференції, зазначив, що аналіз місіс Пітерс має велике значення у зв'язку із систематичним характером її спостережень, а також проблеми Церкви.
«Я усвідомлюю, що зараз, коли ми покликані до нової євангелізації, абсолютно необхідно мати знання про світ, суспільство, культуру, цивілізацію, без яких ми не зможемо підготувати відповідні дії і відповіді на виклики нашого часу», – сказав Архиєпископ.

 


За матеріалами Radio Watykańskie