//

Зробімо свято собі і своїм дітям!

Запрошуємо батьків з дітьми, а головно учнів Катехитичних шкіл Львівської Архиєпархії 28 травня о 11 год. відвідати театр ім. Марії Заньковецької й переглянути виставу "Полліанна".

 

Вартість квитків на перегляд вистави у цей день складатиме 10 грн.

 

Ця історія стала класикою англо-американської дитячої літератури. В основі сюжету життя звичайної дівчинки, сироти, яку через «почуття обов’язку» взяла до себе сувора тітка. Полліанна має незвичайний дар – бачити у всіх життєвих ситуаціях позитив та жити своєю «грою у радість». Добротою, щирістю, чистотою думок та дій вона змінює життя всього міста, навчивши багатьох людей простого шляху до щастя: «Завжди радіти».

 

Про книгу та її автора:

«Полліанна» вперше була видана у 1912 році. Давно немає на світі її автора – відомої американської письменниці Елеонор Портер (1868-1920 рр.), але книга, її численні театральні постановки та кіноверсії продовжують заворожувати глядачів різного віку в усьому світі. Елеонор Портер народилася у Нью-Герпширі, з дитинства обожнювала музику, і всі думали, що вона стане співачкою. Закінчивши театральну освіту у Бостоні, вона дійсно співала у церковних та світських хорах. Але, одружившись, залишила музику та невдовзі переїхала до Нью-Йорку, там й почала писати. Вже перші її збірки оповідань та роман привертають увагу живістю персонажів та сюжетів. Справжню популярність принесла їй «Полліанна». Елеонор Портер написала її в саду, який знаходився на даху нью-йорського дому. Письменниця згадувала, що про ліпший кабінет вона й мріяти не могла… Запрошуємо і Вас познайомитися з дівчинкою із дивним ім’ям Полліанна. Запевняємо, буде над чим замислитися ... (за матеріалами lviv-online.com)

 

З питань замовлення квитків просимо звертатися за тел. 0954312123, 0676722728 – п. Наталя

Повідомлено в Катехитичній Комісії Львівської Архиєпархії
Джерело: www.ugcc.lviv.ua