//

Збірка для регіону Африканського Рогу серед ініціатив Німецького Єпископату з нагоди приїзду Папи

З нагоди вже недалекої Апостольської подорожі Папи до Німеччини, в цій країні буде створено «Фонд Бенедикта XVI для Східної Африки» – своєрідна збірка, призначена для людей, які потерпають від голоду в регіоні так званого «Африканського Рогу», що у східній частині Континенту. Про це розповів Преосвященний Роберт Цолліч, Архиєпископ Фрібурга та Президент Єпископської Конференції Німеччини, на прес-конференції, яка нещодавно відбулася у Берліні з метою представлення папського візиту. Ієрарх також висловив сподівання, що візит Бенедикта XVI підбадьорить та зміцнить у вірі місцеву католицьку спільноту, яка переживає непростий період.

 

Під час прес-конференції йшлося також і про видатки, пов’язані з організацією подорожі. Архиєпископ Цолліч зазначив, що вони становитимуть приблизно 30 мільйонів євро, покриття яких бере на себе єпископат. Державні видатки стосуватимуться лише заходів безпеки, як це відбувається під час будь-якої іншої громадської події. На даний час, для участі в різних заходах за участю Папи записалося понад 250 тисяч людей.

 

Єпископи також наголосили, що цей візит Бенедикта XVI до Німеччини матиме також офіційний державний вимір з огляду і на те, що Папа прибуває на запрошення Президента Крістіана Вульфа. Заторкуючи питання щодо запланованих протестів, берлінський архиєпископ Райнер Марія Велькі зазначив, що Церква не дивиться на ці ініціативи з якоюсь особливою тривогою, адже йде мова про демократичну країну, де існує свобода висловлювання. Однак, додав координатор візиту о. Ганс Ланґендорфер, важливо щоб свобода вираження не виродилася в насильство.

 

Джерело: Радіо Ватикан