//

Завершився X Архидієцезіальний День Молоді у Львові

17 вересня 2011 концертом релігійної пісні у скверику біля Порохової вежі, що знаходиться по вулиці Винниченка 32, завершився черговий X Архидієцезіальний День Молоді у Львові, котрий почався 16 вересня у Львівській ВДС в Брюховичах.

 

 

Молодь цього дня після утренньої молитви та сніданку виїхала до Львова, де о 10:00 годині взяла участь у Святій Месі в Катедральному Соборі під кінець котрої Митрополит Львівський Архиєпископ Мечислав Мокшицький сказав «...усі ми пережили чудовий досвід братерства, зустрічі з Господом та зростання у вірі». За словами Архиєпископа молодь є майбутнім Церкви і вона дійсно показала, що провідні слова цьогорічного Дня Молоді в Архидієцезії Львівській, котрими стали слова Папи Бенедикта XVI «Вкорінені і збудовані на Христі, зміцнені у вірі» мають для молодих людей глибоке значення. «...Молодь своєю поставою та присутністю дійсно заявила про щире бажання закорінити своє життя у Христі і бути стійкою у вірі».

 

Після Євхаристії молоді люди, даючи вираз глибокої віри, процесійною ходою за Хрестом, при участі сестер монахинь і священників, пройшли від Катедрального Собору до скверику біля Порохової вежі. Там мав місце обід, після якого до присутніх виголосив конференцію о. Яцек Валігура, котрий, як зазначив головний організатор цьогорічних урочистостей о. Олександр Бішко, десять років тому у Львівській ВДС в Брюховичах започаткував Дні Молоді в Львівській Архидієцезії. Як згадувалося на початку, X Архидієцезіальний День Молоді у Львові завершився концертом релігійної пісні у скверику біля Порохової вежі.

 

Джерело: rkc.lviv.ua