//

Запис на папський візит до Німеччини

У Німеччині розпочався запис на паломництво Бенедикта XVI у вересні цього року на батьківщину. Конференція єпископів країни передбачила реєстрацію на спеціальній веб-сторінці також на парафіях. Для участі в Літургії з Папою Римським у Берліні, Ерфурті та Фрайбурзі також запрошено віруючих з сусідніх країн, у тому числі з Польщі.

 

Реєстрація на сайті www.papst-in-deutschland.de можлива вже від учора, але організатори не очікували такого великого інтересу вірних і в перший день з’явилися серйозні проблеми з роботою сервера. Сьогодні портал працює вже без неполадок. За словами організаторів, упродовж першого дня зареєструвалося 28 тисяч осіб.

 

Вхідні квитки на Літургію, Вечірню та чування зі Святішим Отцем безкоштовні, але реєстрація є обов'язковою, як пояснив представник архиєпархії Берліну Стівен Форнер: "Йдеться про безпеку всіх вірних. Ми  вже мали неприємні інциденти під час масових заходів, тому ми мусимо наперед знати, скільки людей візьме участь у зустрічі з Папою", – заявив Форнер у місцевих ЗМІ.

 

Як при реєстрації он-лайн, так і на парафіях віруючі повинні вказати основні особисті дані, такі як ім'я та місце проживання. Передбачені також опції для заявників з інших країн. Як повідомив секретаріат єпископату, поки що не передбачено польської або англійської версії порталу, але у разі великої зацікавленості з боку вірних організатори не виключають такої можливості. Реєстрація на зустріч з Папою Римським під час його вересневого паломництва до Німеччини триватиме до кінця червня.

 

За матеріалами Radio Watykańskie