//

З молитвою відзначили День авіації у м. Броди

У полку армійської авіації, що дислокується у м. Броди, в останню суботу серпня, відзначили День авіації України. Урочистості відбулися на аеродромі, що знаходиться поблизу міста. У святі взяли участь: Преосвященний Михаїл Колтун, єпископ-керівник капеланського служіння, о. Любомир Яворський, заступник керівника, о. Богдан Вихор, капелан військовослужбовців м. Броди та місцеве духовенство.

 

Під час святкового зібрання Владика Михаїл поблагословив особовий склад військової частини та наголосив: «Ви є ті, що обрали небо, щоби оволодівати ним, загосподарити його, так я на землі землероб. Це є Боже покликання, ваша майстерність, ваш вибір – бути гоподарями неба. Але це небо залежить від Бога, бо Бог його нам дав». Відтак Владика висловив побажання: «Бажаю благодаті Божої, яку Господь нам дає, щоби ми її спрямовували в життя, щоб ми могли в братній любові взаємодіяти на добро наше і на добро нашої Батьківщини. Щоби святкувала земля, щоби небо було блакитне для кожного з нас і щоб ви цю блакить захищали». На завершення єпископ-капелан сказав: «Я радий, що можу бути присутній на святкуванні, але я ще більше буду радий, коли ми будемо в буднях взяємодіяти у цій духовній царині».

 

Архиєрей подарував військовим авіаторам книгу про капеланське служіння «Тріумф серця» та чотири томи «Життя святих». о. Любомир Яворський прочитав молитву за віськовослужбовців та їхні родини, а о. Богдан Вихор поблагословив їх свяченою водою.

 

Найкращі військові авіаполку отримали нагороди та подарунки від військового керівництва та представників місцевої влади. За дійством спостерігало чимало мешканців Бродів, які прибули на свято.

 

Джерело: Прес-служба Сокальсько-Жовківської єпархії