//

Всесвітній День Молоді у серці Папи Бенедикта ХVІ

Святковий духовний настрій Всесвітніх Днів Молоді заполонив у неділю 14 серпня містечко Кастель Ґандольфо біля Риму, де протягом літа перебуває Святіший Отець Бенедикт ХVІ і де у неділі та свята проказує разом з тисячами паломників молитву «Ангел Господній». Після молитви та благословення Папа присвятив окремі слова молодим людям, які вирушають або вже прибули до Мадриду на ХХVІ Всесвітній День Молоді. Святіший Отець знає, що молодь усього світу з хвилюванням очікує цього свята віри, тому звернувся з проханням підтримати їх молитвою, щоб ця важлива церковна подія принесла рясні плоди християнського життя.

 

«Звертаюсь до всіх з проханням духовно супроводити молитвою мою подорож до Мадриду, яка розпочнеться через декілька днів з нагоди Всесвітнього Дня Молоді», – сказав Бенедикт ХVІ італійською мовою. Це ж прохання він повторив англійською, іспанською та німецькою мовами, а французькою мовою закликав молодь роздумувати над скарбами переданої їм віри та із вдячністю їх прийняти.

 

Звертаючись до паломників іспанською мовою, Святіший Отець окремо привітав молодь Куби, яка прямує на Всесвітній День Молоді разом з кардиналом Хайме Ортеґа Аламіно, та юних прочан з Венесуели, Колумбії й Аргентини.

 

А вітаючи польських прочан Бенедикт ХVІ окремо згадав 70-ту річницю смерті святого Максиміліяна Кольбе, польського священика-францисканця, який загинув як мученик у концтаборі Аушвіц—Біркенау біля Освенціма, добровільно прийнявши смерть замість одного із в’язнів. «Його героїчна любов, – сказав Папа, – є сяючим знаком переможної Божої присутності в людській драмі ненависті, страждання і смерті. Молімось, щоб завдяки нашій любові в усьому світі люди зазнали цієї Божої присутності».
 

 

Джерело: Радіо Ватикан