//

Владика Василь (Семенюк): Вірю, що прийде час, коли й в Україну приїжджатимуть на заробітки

Владика Василь (Семенюк), Єпарх Тернопільсько-Зборівський, вірить, що прийде час, коли й в Україну люди приїжджатимуть на заробітки. Про це він сказав у коментарі Департаменту інформації УГКЦ на Всеукраїнській молодіжній прощі у Зарваниці, висловлюючись про наступну велику прощу родин заробітчан із Самбора у Зарваницю, яка відбудеться з 5 по 14 серпня 2011 року.

 

«Проща родин заробітчан – це проща, яка вимолює в Господа Бога за наших людей. Її ціль – молитися за єдність родин, сімей, які розпадаються, а також за кращий матеріальний достаток в Україні, щоб не було потреби виїжджати», – зазначив владика.

 

Єпископ нагадав, що нашим людям нелегко за кордоном, вони тяжко працюють.

 

Він висловив захоплення тим, коли люди йдуть на прощу 9-10 днів. «Це треба бачити!», – захоплено сказав Владика Василь.

 

Відповідаючи на запитання про пам’ятник емігрантам, який постане в Зарваниці, зазначив, що він є спогадом про тих заробітчан, мільйони з яких виїхали в різні країни Європи, Америки. «Це пам'ять про них, їхніх дітей і родин», – каже Єпископ.

 

Він також сказав, що неодноразово брав участь у пішому дводенному паломництві. «Це велика духовна радість і щастя – іти пішки, ночувати з людьми, спілкуватися з ними. Коли приходиш у Зарваницю, омиваєш ноги в цілющому джерелі, – наче одержуєш ласку, смак небесної радості», – поділився враженнями Владика Василь.

 

Джерело: Департамент інформації УГКЦ