//

Владика Богдан Дзюрах зустрівся з працівниками Патріаршої курії УГКЦ у Львові

«Ми працюємо в одній Церкві, як одна структура, тому виконуємо спільне завдання, яке полягає в практичному втіленні рішень, що їх приймають єпископи на Синодах. Тому ми повинні обмінюватися думками, координувати наші проекти і діяльність, щоб допомогти одне одному краще зрозуміти власне завдання і успішно його виконувати», – на цьому наголосив Владика Богдан (Дзюрах), Адміністратор Патріаршої курії УГКЦ на робочій зустрічі із працівниками Патріаршої курії УГКЦ у Львові 29 травня 2012 року.

 

На засіданні о. Ігор Шабан, голова Комісії у справах єдності християн, повідомив про те, що представники очолюваної ним структури візьмуть участь у міжнародному проекті на екуменічну тематику «Примирення в Європі», до якого належать Польща, Україна, Білорусь і Німеччина. Крім того, 4-6 жовтня 2012 року в Криму відбудеться екуменічна конференція «Мистецтво співіснування християн» за участю провідних спеціалістів і єпископів із різних Церков. «На цій конференції ми не говоритимемо про догматичні відмінності між Церквами, а зробимо акцент на соціальній тематиці – на людських стосунках і співпраці християн. Це буде невеликий крок уперед у розвитку екуменічних питань», – наголосив о. Ігор.

 

Голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ о. Михайло Гарват представив працівникам Патріаршої курії сайт комісії, головну сторінку якого прикрашають слова із Пастирського послання Блаженнішого Святослава «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», що виявляють суть катехитичного служіння в УГКЦ. Офіційна ж презентація сайту Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ відбудеться 14 червня 2012 року на зустрічі із єпархіальними головами катехитичних комісій. Крім того, о. Михайло повідомив про те, що 10 червня 2012 року в с. Рудно на Львівщині проходитиме семінар для провідників літніх таборів.

 

Владика Богдан зазначив, що інформаційна складова кожного проекту і заходу, які здійснюють працівники Патріаршої курії, є важливою та інтегральною частиною їхньої діяльності. На його думку, «без відповідного повідомлення в ЗМІ будь-який проект не буде повним». «Закордоном вірні УГКЦ (зокрема й душпастирі) потребують нашого прикладу, підтримки й мотивації. Будьмо готові поділитися з ними своїми напрацюваннями, дбаймо про відповідну інформаційну політику своєї діяльності», – сказав на завершення Адміністратор Патріаршої курії УГКЦ.

 

Департамент інформації УГКЦ