//

Вервиця таємна зброя християн. Підприємці США про цю богородичну молитву

Як повідомила інформаційна агенція «Зеніт» кожного дня, протягом місяця жовтня підприємці та працівники всіх рівнів у США, схиляють свої коліна у молитві на вервиці.

 

Ініціатива періодичного видання Catholic Business Journal, що має на меті молитву за наступні парламентські вибори в країні, спрямована на захист релігійної свободи й сумління та захисту життя людини в хвилини найбільшого випробування.

 

Засновниця видання Карен Вокер пригадала, що молитва на вервиці протягом століть була таємною зброєю християн.

 

"Маємо постійну потребу в материнській опіці Марії"– продовжує пані Вокер. Пригадуючи ті виклики, які стоять перед Церквою у США в теперішній час, вона наголосила, що напади на релігійну свободу з боку уряду країни неможливо подолати без вервиці.

 

"Чи принаймні рік тому хтось би міг подумати, – говорить вона далі, – що не матимемо можливості практикувати свою християнську віру та свої переконання в цій країні? Що працедавці та медичний персонал будуть змушені підтримувати убивство ще ненароджених дітей? Хто б міг подумати що також і у штаті Массачусетс дозволять евтаназію, позбавляючи похилих віком та хворих їхньої гідності, яка є дарована Богом, таким чином руйнуючи медичну професійну етику".

 

Дік Лайлс, ведучий радіопрограми, де проголошена ця ініціатива, пригадав молитву за навернення Росії, яка минулими роками видавалася сильною та загрозливою. Молитва змінила країну і там відновлюють ті храми, що були зруйновані за комуністичних часів. «Сьогодні ми перебуваємо в подібній ситуації, – додає Дік Лайлс, – ми є в такому періоді історії, коли існує загроза загинути від впливу світу, як колись була загроза загинути від збройного нападу. Отже, просимо про щоденну молитву на вервиці протягом цілого місяця жовтня».

 

Святий отець Піо говорив, що вервиця – це могутня зброя проти диявола. Протягом століть Римські Архиєреї заохочували до молитві на вервиці, особливо в часи найбільших випробувань та тривог.


Блаженний Папа Іван Павло ІІ, заохочуючи до молитви на вервиці написав листа “Rosarium Virginis Mariae”, також і Папа Бенедикт ХVІ багато разів заохочував та заохочує молитись на вервиці.

 

Джерело: Радіо Ватикан