//

Вбила свою дитину, тепер рятує інших

Ось незвичайна історія Кейтлін Ітон. Присвячуємо її тим, хто вважає, що захисники життя не мають що запропонувати вагітним жінкам у їхніх проблемах.

 

Був 1980 рік. Кейтлін мала трохи більше 20 років. Саме розійшлася з чоловіком. А хвилину тому вийшла з клініки, де було вбито її ненароджену дитину, зачату від іншого чоловіка. Жінка ледве трималася на ногах. Схлипуючи, осіла на бордюр. Присягаю Богові, що як коли-небудь зустріну жінку, яка стоїть перед таким вибором, то зроблю все, аби цей вибір був інакшим, ніж зробила я… Минали тижні, а Кейтлін усе ще несла в собі живий спогад про сум жінок, які лежали на брудних матрацах у поопераційній залі. «Мені не можна було ні побачити дитину на УЗД, ні почути биття її серця», – згадує вона по роках. І додає, що у певному розумінні вдячна за той страхітливий досвід, бо завдяки йому зрозуміла, наскільки важливим є труд заради жінок і дітей.

 

Отож Кейтлін Ітон створила в Каліфорнії мережу клінік (Birth Choice Health Clinic), де надається повна опіка матерям і ще не народженим дітям. Від 2006 року в них уже побували 70 тисяч відвідувачок. Від аборту врятовано 3100 дітей.

 

Могутнім знаряддям у боротьбі за життя є УЗД.

 

– У нас найкраща, найсучасніша тривимірна апаратура кольорового УЗД Кожна мама бачить своє дитятко на екрані й чує биття його серця, – каже Кейтлін і додає, що завдяки цьому 77% жінок, які думали зробити аборт, вирішили народити дитину.

 

Осередки, засновані Кейтлін Ітон, надають певну медичну опіку, порадню всиновлення, не оминаючи також духовної сфери. Там організовувано заняття, на яких опікуватися дітьми вчаться не тільки жінки, а й чоловіки, частина яких раніше могла намовляти партнерок до аборту. Провадяться регулярні заняття для жертв постабортного синдрому, а також програми сексуального утримання для підлітків. У цих клініках немає абортів і контрацепції.

 

Джерело: CREDO