//

В УГКЦ навчатимуть душпастирства мігрантів за допомогою семінарів

В УГКЦ навчатимуть душпастирства мігрантів за допомогою семінарів. Про це кореспонденту SoborNews повідомив Голова Пасторально-Місійного відділу УГКЦ (ПМВ) владика Йосиф Мілян.

 

За його словами, на черговій нараді ПМВ було прийнято рішення провести влітку семінари для тих, хто вже працюють з мігрантами і для тих, хто в майбутньому бажає бути мігрантськими душпастирями.

 

„Семінар для тих хто трудиться на ниві душпастирства мігрантів відбудеться в київській трьохсвятительській семінарії. Ми плануємо залучити професорів із місійного богослов’я, а також світських спеціалістів, що знають українську міграційну політику та європейське право” – зазначив єпископ.

 

ПМВ системно працюватиме із семінаристами старших курсів, які хочуть займатися душ пастирством мігрантів. „На семінарах ми спробуємо поглибити знання майбутніх душпастирів в галузі місіології, а також залучимо місіонарів з Європи, які з власного досвіду розкажуть про методи місіонерського душпастирювання” – розказав владика.

 

Владика також додав, що ефективнішій роботі з мігрантами сприятиме утворення єпархіальних міграційних центрів. „Сьогодні ми очікуємо копії декретів про призначення голів пасторально-місійних відділів окремих єпархій та екзархатів згідно рішень Синоду Єпископів УГКЦ. Після появи цих декретів вдасться налагодити пошук потенційних кандидатів на місіонерську службу, нав’язати тісніші контакти з єпархіальними священиками, які працюють на місійних теренах та зробити ефективнішою співпрацю з семінаріями” – пояснив єпископ.

 

Джерело: www.sobornews.org