//

В Одесі відкрився греко-католицький книжковий магазин

При парафії святого апостола Андрія Первозванного відкрився магазин християнської літератури, в якому представлені твори католицьких, протестантських і православних авторів.


Як повідомив настоятель Свято-Андріївського парафії УГКЦ о. Руслан Остафій, головною місією магазину є ознайомлення одеситів з сучасною греко-католицьким богослов'ям, а також допомога у поглибленні віри тим, хто вже знайшов Бога і хоче далі розвиватися,  служачи Йому.


«Потреба в греко-католицькій богословській літературі в Одесі назріла вже досить давно, - каже о. Руслан. - Якщо раніше одесити могли брати відповідну літературу лише в парафіяльній бібліотеці, то тепер можна буде придбати важливі видання для більш поглибленого домашнього вивчення. "


В парафіяльній книжковій крамниці представлено книги про Літургію, з християнської та сімейної психології, твори отців Східної Церкви, Катехизми, молитовники та книги про історію Української Церкви.


«Серед представлених в нашому магазині книг можна знайти справжні раритети, які сьогодні вже ніде не купиш, - розповідає настоятель храму о. Руслан Остафій. - Як правило це книги, які в свій час видавались маленькими тиражами, у тому числі за часів переслідувань, в діаспорі або ж тиражі, які вже просто розпродані. В Одесі у цьому плані в нас є навіть перевага в порівнянні з іншими містами України. " За словами священика, у вересні, до відкриття богословських курсів Українського католицького університету, до Одеси завезуть ще одну партію спеціалізованої богословської літератури, яка стане в нагоді учням в їх дослідженнях історії, теології, літургіки і морального богослов'я.


«У наш час книги читають вже набагато менше, ніж раніше через інформаційно-мультимедійну епоху, і загальний насичений ритм життя, який практично не залишає людям часу на читання, - говорить о. Руслан Остафій. - Тим не менше, коли перед людиною постають справді важливі екзистенційні проблеми, коли вона стикається з необхідністю суттєвого життєвого вибору - краще книжки, молитви і доброго християнського спілкування нічого не допоможе. Тепер у нас на парафії буде повний цикл духовного формування, і відома своїми книжковими традиціями Одеса зможе це гідно оцінити », - підкреслив священик.


Книжкова крамниця працює щодня зранку і ввечері під час богослужінь, а також в суботу та неділю відповідно до розкладу Літургій за адресою вул. Гімназійна, 22/24.


За матеріалами www.cerkva.od.ua