//

В Ірпені на Київщині вандали понищили і пограбували каплицю УГКЦ

У неділю, 27 листопада, приблизно о 04.00, було скоєно пограбування каплиці Святої Анни парафії Різдва Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви (за адресою: м. Ірпінь, вул. Ленінградська, 28-а).

 

Щоб потрапити усередину, злодії розбили два вікна, погнули металеві грати на вікні, виламали двері, розбили скриньку із пожертвами, викрали деякі речі для внутрішнього вжитку парафіян.

 

Про цю подію було негайно поінформовано вище керівництво Церкви, також складено протокол співробітниками Ірпінського міського відділу внутрішніх справ  та порушено кримінальну справу.

 

«Згідно з розкладом Богослужінь на неділю, - розповідає настоятель парафії отець Мирослав, - о 8.30 у нас є Утреня, о 10.00 Свята Літургія. Злочин було виявлено біля 7.00. Вірні, котрі прийшли до каплиці, стали свідками того, що зробили з їхнім місцем для молитви. Спільно було вирішено навести лад, а Божественну Літургію відслужили о 17.00».

 

Керівні органи та громадськість міста Ірпеня висловили своє обурення цією подією, що вже набула у місті розголосу, та запевнили настоятеля та громаду парафії, що зроблять усе можливе для швидкого розкриття цього злочину.

 

Повідомив о. Віталій Воєца

 

http://www.ugcc.org.ua