//

В’єтнамський Президент на католицькій урочистості

Президент В’єтнаму не оминув своєю присутністю січневе закінчення Ювілейного Року в цій країні. Напередодні було опубліковано лист Бенедикта XVI, в якому Папа призначив кардинала Івана Діаса, префекта Конгрегації у справах Євангелізації Народів, своїм легатом на урочистості з нагоди 350-ліття виникнення двох перших апостольських вікаріатів та 50-ліття встановлення в’єтнамських резиденційних єпископств.

На реакцію влади у Ханої не довелося довго чекати. Подробиці візиту Президента Нгуен Мінь Чієта вже наступного дня опублікувала урядова преса. Було оголошено, що Президент В’єтнаму скерує промову до католиків під час урочистості в національному марійному санктуарії Ла Ванг.

Комуністичний лідер В’єтнаму – затятий атеїст, прихильник абортів та особа, відповідальна за утискання релігійної свободи у цій країні. Його запрошення на католицьке святкування, головним гостем яких мав стати папський легат, викликало здивування і смуток в’єтнамських католиків. Минулого року Президент В’єтнаму був з Візитом у Ватикані. Після зустрічі з Бенедиктом XVI він проявив бажання нав’язати дипломатичні відносини з Апостольською Столицею та запросити Папу у цю азіатську країну.

Джерело: www.credo-ua.org