//

Українці Норвегії приїхали з найвіддаленіших куточків країни, щоб молитовно відзначити празник Христового Воскресіння

Уперше за два роки з часу запровадження українських Богослужінь в Осло для української громади в Норвегії була відслужена в суботу, 14 квітня 2012 року, Воскресна Утреня, якою вірні розпочали святкування Великодня. На Богослужіння завітав новопризначений Посол України в Норвегії – Юрій Оніщенко, який привітав громаду зі «Святом радості і надії». Про це повідомляє о. Іван Мачужак, канцлер Апостольського екзархату в Німеччині та Скандинавії.

 

Незабутнім для вірних став професійний спів Оксани Мирончук, співачки Національного оперного театру в м. Осло, завдяки якій святкові Богослужіння набули мистецької довершеності. Після освячення пасок громада зустрілася за святковим столом, заповненим українськими традиційними стравами.

 

Слід зауважити, що український релігійний осередок в Осло зовсім молодий. Свята Літургія в українському обряді служиться в приміщенні римо-католицької церкви Святого Йосифа в Осло з 2010 року. З кожним Богослужінням (а вони відбуваються кожної першої неділі місяця) у храмі стає дедалі більше людей, бо на Святу Літургію вірні приїжджають із найвіддаленіших куточків країни.

 

Департамент інформації УГКЦ