//

У В’єтнамі заарештували ще одного захисника життя

У В'єтнамі заарештували католика, що бере участь у діяльності Центру Бл. Івана Павла II, яка стосується захисту життя у єпархії Вінь. Три офіцери з в'єтнамської поліції безпеки затримали Нгуена Діня Куонга П'єра напередодні Різдва, коли він пішов до лікаря. Затриманому не предявили жодного ордера на арешт, але відразу доставили у в'язницю спецслужби провінції Вінь, у центральній частині країни.


Від липня цього року це шістнадцятий католик, заарештований за участь в католицьких рухах. Активісти Центру захисту життя відвідують матерів у абортаріях і закликають їх народити своїх дітей, пропонуючи фінансову підтримку у їхньому вихованні. Усі інші заарештовані належать до церковного об'єднання підприємців та інтелектуалів.

 

На захист ув'язнених католиків виступила комісія зі справедливості та миру при єпископаті В'єтнаму. Чотири затриманих отримали дозвіл на різдвяні відвідини родичів. Сім'ї висловили заклопотаність з приводу психічного стану затриманих. Значну частину у групі зі заарештованих 16 студентів, становлять в'єтнамські захисники життя, місія яких полягає в боротьбі з абортами.

 

За матеріалами: Radio Watykańskie