//

У Тернопільсько-Зборівській архиєпархії молилися за жертводавців

Божественна Літургія за жертводавців Марійського духовного центру у Зарваниці та вірних, які відгукнулись на запрошення Синоду єпископів УГКЦ зібрати кошти на добудову Патріаршого Собору Воскресіння Христового у Києві, відбулася 8 березня в каплиці курії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Службу Божу очолив протосинкел о. Андрій Романків спільно з адміністратором храму Софії Премудрості Божої о.-доктором Віталієм Козаком.

 

Про значення християнської спільноти та зростання особистості у спільноті говорив о. Віталій Козак. Він зокрема зазначив, що «Божественна Літургія – це основа і вершина християнської спільноти».

 

Від імені архиєпископа і митрополита Василія Семенюка присутнім подякував о. Андрій Романків. «Своєю працею ви свідчите про приналежність до Патріаршої Церкви. Собор – це видимий духовний центр, це наше прагнення, наша молитва за єдність цілого українського народу. Це перлина для кожного з нас. Приємно бачити, що серед присутніх є діти, які вчаться служити Христовій Церкві з доброго прикладу батьків».

 

Після Літургії священики благословили присутніх миром зі Святої Землі і кожному подарували образок Божого милосердя та Біблію «Бог говорить до своїх дітей»

 

прес-служба архиєпархії