//

У Роттердамі планують створити парафію УГКЦ

У середу, 8 лютого, відбулася зустріч пароха Душпастирства Брюсселя УГКЦ ієрмонаха Олега Зимака,ЧНІ, з єпископом Роттердама (Королівство Нідерланди) монс. Й. Ван ден Генде, генеральним вікарієм цього єпископства монс. А. Вербакелем і архимандритом Й. Меєром,ЧНІ. За дорученням Апостольського екзарха для українців Франції, Бенілюксу та Швейцарії Владики Михайла (Гринчишина), український редемпторист має започаткувати парафію УГКЦ у Роттердамі.

 

Під час зустрічі о. Олег Зимак запевнив єпископа Роттердама у великій зацікавленості Владики Михайла в організації українського Душпастирства в Роттердамі, яке було б поки що першою організованою парафією УГКЦ на території Нідерландів. Разом із тим він подякував за «уважний, зичливий підхід у вивченні цього питання», висловивши переконання про повноту часу у справі створення такої громади, зокрема через чисельність українців, які мешкають у Роттердамі та інших місцевостях Голландії.

 

На завершення зустрічі її учасники обговорили певні сторінки історії української еміграції та її сучасні тенденції, рівно ж на тлі теперішньої ситуації в Україні. Обмірковано й окреслено низку початкових практичних кроків у питанні створення українського Душпастирства в Роттердамі із урахуванням  непростих особливостей голландського цивільного законодавства.

 

Секретаріат Душпастирства Брюсселя УГКЦ
Джерело: www.ugcc.org.ua