//

У Львові відкрили нову церкву блаженного Миколая Чарнецького

16 жовтня 2011 р. у Львові відкрили нову церкву на честь блаженного священномученика Миколая Чарнецького. Чин освячення здійснив архиєпископ Львівський Ігор Возьняк, ЧНІ. Йому співслужили отці-редемптористи на чолі з протоігуменом о. Ігорем Колісником та інші священики. Кілька місяців будови увінчалися плодом. Менше, ніж за півроку, постала нова святиня. Погода, яка кілька останніх днів наполегливого приготування до урочистості чинила перешкоди холодом, дощем та градом, у день освячення храму змінилася ясним небом та теплим сонечком.

 

Кілька тисяч людей взяли участь в освяченні новозбудованої дерев’яної церкви, яка стала на місті, де в майбутньому планується звести великий мурований храм на честь священномученика Миколая. Серед численних вірних був присутній також мер Львова п. Андрій Садовий. Кожен з присутніх після Святої Літургії отримав реліквії блаженного Миколая Чарнецького.

 

Настоятелем церкви призначений о. Ярослав Федунів, ЧНІ, ігумен монастиря св. Альфонса. Наступна Свята Літургія у відкритому храмі відбудеться в неділю, 23 жовтня, о 8:00 год. і о 10:00 год.Це вже друга церква блаженного Миколая Чарнецького, яку відкривають редемптористи. Перший храм був освячений 21 листопада 2009 р. у м. Ковелі Волинської обл.

 

Фоторепортаж

Джерело: http://www.ugcc.lviv.ua/