//

У Львівській облраді хочуть перевірити «підгорецьких отців»

Депутат Львівської обласної ради від «Фронту Змін» Юрій Підлісний, виступаючи на сесії Львівської обласної ради 17 травня, зазначив, що треба перевірити, чи справді керівники релігійної групи, відомої як «підгорецькі отці», є громадянами іншої держави і чи мають вони дозвіл на проведення релігійної діяльності.


Як повідомляє кореспондент ZAXID.NET, Юрій Підлісний наголосив, що так звані «підгорецькі отці» розповсюджують листи, у тому числі безпосередньо перед сесіями Львівської обласної ради, які ображають Католицьку Церкву і розпалюють міжрелігійну ворожнечу.

 

Зазначимо, що перед початком сьогоднішньої сесії 17 травня перед приміщенням Львівської обласної ради двоє осіб роздавали листи від «Візантійського католицького патріархату» під назвою «Бетифікація Духа Ассижу», в якому йдеться про недійсність беатифікації Івана Павла ІІ. 


Нагадаємо, «підгорецькі отці» - це група колишніх монахів-василіян, які пішли в розкол з УГКЦ і зараз називають себе УПГКЦ – українська правовірна греко-католицька церква. Натомість Єрархія УГКЦ застерігає вірних від впливу «секти Догнала», яку греко-католики називають «ворогом Церкви й народу».

 

Джерело: ZAXID.NET