//

У березні та квітні Львів перетворять на “музей писанки” під відкритим небом

Протягом березня та квітня 2012 року у Львові в досить оригінальний спосіб відбуватиметься «Фестиваль писанок». Кожен охочий зможе приєднатися до загальноміського свята — потрібно лише створити власну писанку та виставити її для загального огляду. Кожен учасник отримає відповідну наліпку “Учасник фестивалю писанок” на вітрину свого закладу (ресторану, готелю, торгового центру, тощо).

 

"Основною ідеєю фестивалю є прикрашання нашої спільної оселі – нашого рідного Львова – за допомогою невід'ємного символу Великодня – Писанки. У цей період наше місто перетвориться на «музей писанки” під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оздоблюватися писанки», — кажуть організатори фестивалю.

 

Протягом трьох тижнів — з 15 березня до 22 квітня — для учасників, що доєднаються до фестивалю, виготовлятимуть писанки з шоколаду, з повітряних кульок, з дерева, з квітів та багато інших цікавих та неочікуваних матеріалів класичного символу Великодня та встановлюватимуть на вулицях та у закладах Львова. Кульмінацією свята стане виставка писанок у ТРК «King Cross Leopolis».

 

«Таким чином ми зможемо об’єднати найрізноманітніші заклади нашого міста в один великий фестиваль та створити новий оригінальний «Великодній туристичний маршрут» на період святкування одного з найбільших християнських свят», — підсумовують фестивальники.

 

Джерело: rukotvory.com.ua