//

Свято матері єднало конфесії Скали-Подільської

«Берегиня роду і народу» - під таким гаслом проводилось Свято Матері у Скалі-Подільському «храмі культури».


Режисура Наталі Кульчиської об’єднала у святковій залі представників різних конфесій та кращих представників культурно-аматорської сцени навколо величезного джерела духовності, світла, краси.


Відбулось вшанування трьох матерів: Матері Божої, матері України, матері земної. Духовні пісні, які прозвучали у виконанні дитячого хору «Дзвіночок» та дорослого хору «Дзвін» з греко-католицької Церкви (керівник хорів Ірина Івасєчко) та хору з православної Церкви (керівники хору: Галина Зембаль, Ірина Величенко)  наповнили душі й серця присутніх великою Божою благодаттю, добром, милістю, співчуттям, показували всім приклади єднання думок і помислів навколо Великого Бога – Творця, Ісуса Христа – Сина Божого, Матері Господньої, адже вони єдині для нас усіх. Стежинок, які ведуть до них багато і кожен по праву може обрати свою.


Два священики: отець Василь Германюк з греко-католицької Церкви та отець Ілля Негір з православної Церкви сиділи поруч на святі, їхні звертання до людей об’єднувались у змісті величного слова «матір». Посіяне добро кожного священика проростає у душах жителів селища паростками любові, злагоди, довіри.


Юні таланти з Будинку Культури продемонстрували свою професійну майстерність у жанрі художнього слова. Відбулось вшанування жінок-майстрів, дружин та матерів воїнів-афганців не лише зі Скали-Подільської, але й з навколишніх сіл.


Дуже приємним був той факт, що на свято завітав гість з Борщова, заступник голови райдержадміністрації Дудук Іван Степанович з найщирішими вітаннями в адресу матерів присутніх на святі.


В подарунок матерям звучали пісні у виконанні Сергія Кульчицького, Олесі Москавлюк, Ірини Корецької, Ані Дерявко, Оксани Ратушняк.


Учасники танцювального колективу «Едельвейс» дарували гостям нові хореографічні композиції.


Шануючи матір Божу, матір земну, матір Батьківщину ми шануємо і звеличуємо рід свій, свою землю. Адже матір – берегиня роду і народу.


За розуміння і підтримку культури, особлива подяка селищному голові Любомиру Йосиповичу Черепію.


Славили величне слово «мама» Денькович Наталія, Бурденюк Яна, Прокопчук Катерина, Бадяк Назарій, Корпан Дмитро, Шакірова Аліна, Колготін Віталій, Кирилюк Анатолій.


Велика заслуга у творчому розвитку дітей Наталії Кульчицькій, керівнику театральної студії.

 

Ратушняк Оксана

Джерело: skalaugcc.at.ua