//

Святіший Отець Бенедикт XVI призначив нового Префекта Папського Дому

У п’ятницю, 7 грудня 2012 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Бенедикт XVI призначив свого особистого секретаря монсеньйора Ґеорґа Ґенсвайна Префектом Папського Дому, надаючи йому архиєпископську гідність та титулярний осідок Урбізальї.

 

Архиєпископ-номінат Ґеорґ Ґенсвайн народився 1965 року в Німеччині. Висвячений на священика 1984 року, а 1993 року здобув докторат з канонічного права. Від 1995 року служить у Ватикані, де спочатку працював в Конгрегації Божественного Культу, а через рік почав виконувати обов’язки особистого секретаря Префекта Конгрегації Віровчення, яку очолював кардинал Йозеф Ратцінґер і якого 2005 року обрано Наступником святого Петра. Відтоді монсеньор Ґенсвайн є особистим секретарем Святішого Отця Бенедикта XVI.

 

Префектура Папського Дому займається організацією життя в Папському палаці та служіння капеланів і тих, хто належить до так званої Папської родини. Серед її обов’язків є також організація та забезпечення порядку під час заходів, зустрічей, приватних та загальних аудієнцій за участю Святішого Отця. Донедавна її очолював архиєпископ Майкл Гарвей, якого Бенедикт XVI 23 листопада 2012 р. призначив архипресвітером Папської базиліки святого Павла поза мурами, а наступного дня ввів до Колегії Кардиналів.

 

Джерело: Радіо Ватикан