//

Співчуття, прощення, солідарність: універсальні чесноти у глобалізованому світі (2013)

30 червня – 7 липня 2013 року кафедра філософії Українського Католицького Університету проводитиме шосту літню філософську школу в с. Гошів Долинського району Івано-Франківської області.

Цьогорічною темою школи є «Співчуття, прощення, солідарність: універсальні чесноти у глобалізованому світі».

 

Тиждень перебування в мальовничому куточку Карпат допоможе учасникам глибше ознайомитися з основами персоналістичної філософії, проблематикою особистої та суспільної відповідальності за розвиток суспільства, яке шанує свободу та гідність людини.

 

Зосереджуючи увагу на співчутті, солідарності та прощенні як центральних актах міжособових стосунків, ми спробуємо розкрити потенціал цих явищ у соціальному контексті, показати їхню важливість у формуванні суспільних структур і практик.

 

Особливістю цьогорічної школи стане специфічна тематична скерованість кожного дня на обговорення філософських текстів Бенедикта ХVI, Ф.Гільдебрандта, Д.Федорики, Дж.Вайгла, П.МакКорміка у розрізі окремих базових універсальних чеснот, а також можливість взяти участь у лекції Джорджа Вайґеля (GeorgeWeigel) – католицького теолога, філософа, соціолога, старшого наукового співробітника Центру етики та громадської політики (Вашингтон, США), автора понад 20 книг, зокрема бестселера "Свідок надії".

 

Запрошуємо студентів та аспірантів, наукові та практичні зацікавлення яких стосуються сфери публічного управління, а також молодих політиків та управлінців органів місцевого самоврядування, активних учасників громадських організацій суспільно-політичного та християнського спектру діяльності. Відбір відбуватиметься на конкурсній основі. Обов’язковою умовою участі в школі є добре знання англійської мови.

 

Для участі в школі необхідно заповнити реєстраційну анкету, яка містить мотиваційний лист та коротке есе на тематику школи.

 

Кінцевий термін подання анкети: 2 червня 2013 р.

 

Результати конкурсного відбору оголосять до 14 червня 2013 р.

 

Реєстраційний внесок для участі в школі – 500 грн., для студентів та аспірантів денної форми навчання – 300 грн.

 

Внесок оплачується на початку школи, після прибуття учасників. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників Літньої філософської школи. Проїзд учасники оплачують самостійно.

 

Детальна інформація, відгуки учасників та реєстраційна анкета на сайті кафедри філософії: www.philosophy.ucu.edu.ua

Електронна адреса: philosophy@ucu.edu.ua

Контактні телефони: (032) 240-99-40, (097)91-88-372 (Оля Литвин)