//

Щорічний «Караван Миру» Дитячої Католицької Акції Риму

Вже стало традицією, що в останню неділю січня вулицями Риму крокує так званий «Караван Миру», організатором якого є Дитяча Католицька Акція Римської дієцезії. Малі учасники, віком від 4 до 14 років, збираються вранці на Пьяцца Навона – одній з найкрасивіших площ Вічного Міста, звідки прямують на площу Святого Петра у Ватикані, щоб опівдні помолитися разом зі Святішим Отцем молитву «Ангел Господній». Разом з членами Католицької Акції в заході беруть участь з діти з усіх парафій міста, представники деяких шкіл та інших організацій.

 

Темою цьогорічного «Каравану Миру» та місяця приготування до заходу було «Розраховуємо на мир». Протягом цього часу відбувалися тематичні зустрічі та обмін свідченнями, а сьогодні, 30 січня 2011 р. наймолодші католики Риму зібралися вранці на Пьяцца Навона, де в дусі цьогорічної теми обмінялися символічними побажаннями миру, написаними на листівках у формі математичного знаку «+», після чого, скандуючи гасло: «Ми розраховуємо на мир», вирушили в напрямку Ватикану.

 

Ця щорічна зустріч має також вимір солідарності. Протягом місяця діти збирають пожертви для допомоги ровесникам в різних куточках світу. Цьогорічна збірка призначена для сиротинця, яким в дієцезії Святого Йосифа в Іркутську в Росії опікуються Сестри Служебниці Непорочного Зачаття, та для центру піклування про дітей вулиці в Санкт-Петербурзі в Росії, в якому разом працюють католицькі та православні священики.

 

Джерело: Радіо Ватикан