//

У Катехитичній комісії почали підготовку до проведення Року Святих Таїнств

Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, що відбувся у м. Куритиба (Бразилія), 5-10 вересня 2011 року Божого постановив 2012 рік проголосити Роком християнського покликання з особливим наголосом на покликанні мирян. Окрім цього, 2012 рік для УГКЦ в Україні буде другим за порядком роком підготовки до святкування 1025-річчя Хрещення Русі-України. На 53-й сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ 25-26 травня 2011 року Божого, Львів-Брюховичі, було вирішено провести 2012 рік як Рік Святих Таїнств та доручити Катехитичній комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ його організацію.

 

19 вересня 2011 у соборі Святого Юра у Львові з благословення Блаженнішого Святослава відбулося перше зібрання оргкомітету з питання організації та проведення Року Святих Таїнств. На засіданні було обговорено проект плану заходів на 2012 рік. Оргкомітет має на меті провести цей рік так, щоб кожна людина могла для себе зрозуміти важливість та глибину Святих Таїнств і навчилася ними жити.

 

Наступне засідання відбудеться 22 вересня у Львові. Пропозиції щодо організації та проведення Року Святих Таїнств можна надсилати на електронну адресу: kk_kgva@ugcc.org.ua.

 

Катехитична комісія Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

Джерело: Департамент інформації УГКЦ