//

Бенін готується до зустрічі Святішого Отця

Залишилося вже менше, ніж три місяці, до другої Апостольської поїздки Святішого Отця Бенедикта XVI на Африканський континент. 18 листопада 2011 року Папа вирушить до Беніну – країни на заході Африки. Тож уже в повному розпалі приготування для того, щоб його якнайкраще зустріти.

 

Про це розповів віце-президент оргкомітету о. Паскуаль Ґвезодже під час прес-конференції в Котону, найбільшому місті країни.

 

 

Священик розповів, що головними мотивами подорожі є святкування 150-річчя євангелізації країни, вшанування пам’яті бенінського кардинала Бернардіна Ґантіна, який був піднесений до кардинальської гідності разом з Йозефом Ратцінгером у 1993 році, та оприлюднення післясинодального Апостольського повчання, яке підсумовує напрацювання Другої Спеціальної Асамблеї Синоду Єпископів Католицької Церкви у справах Африки, яка відбувала у Ватикані у жовтні 2009 року на тему «Церква у Африці на служінні примиренню, справедливості і миру».

 

Перша подорож Папи Бенедикта XVI також була пов’язана зі згаданим Синодом. Тоді, у березні 2009 року, під час Служби Божої в столиці Камеруну місті Яунде, Святіший Отець вручив африканським ієрархам робочий документ, згідно з яким відбувалася зустріч у Ватикані. Тепер же особисто вручить їм плоди їхньої праці, підсумовані ним в Апостольському повчанні.

 

Джерело: Радіо Ватикан