//

Блаженніший Святослав Шевчук прийняв представників Світового Конгресу українців

24 серпня, у День Незалежності України, Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, прийняв офіційних представників Світового конгресу українців (СКУ). У цей день до резиденції Глави УГКЦ прибули: Євген Чолій, Президент СКУ, Стефан Романів, Генеральний секретар СКУ, та Аскольд Лозинський, попередній Президент СКУ.


Гості привітали Предстоятеля УГКЦ із призначенням на відповідальний уряд Глави УГКЦ та запевнили у своїй підтримці всіх ініціатив, скерованих на добро українського народу. Крім того, вони просили про призначення офіційного представника УГКЦ до Ради директорів СКУ. Було також наголошено на важливості ефективної діяльності Ради Церков при Світовому конгресі українців та на потребі оновлення її роботи.


А Блаженніший Святослав звернув увагу на важливість світового українства не тільки у справі розвитку і збереження української культури, а й, передусім, у ділянці розбудови незалежності України. Крім того, він підкреслив велику роль світового українства в розбудові українського світу «відповідно до сучасних реалій життя українців».


Глава УГКЦ також розповів очільникам СКУ про завершальні роботи будівництва Патріаршого центру УГКЦ у Києві та запросив долучитися до спорудження пам’ятника П. Куліша, І. Пулюя, І. Нечуй-Левицького: перекладачів Біблії на українську мову. Пам’ятник буде встановлений на території Патріаршого центру.


«Таким чином ми зможемо уприсутнити світове українство біля нашого Патріаршого собору. Адже переклад Святого Письма українською мовою було важливим українотворчим елементом розвитку української ідентичності», − зазначив Предстоятель УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ