//

В УКУ відбудеться презентація Інституту лідерства та управління

10 травня під час презентації Інституту лідерства та управління УКУ ректор УКУ о. д-р Борис Ґудзяк говоритиме про відповідальність лідера. Він прочитає лекцію на тему «Цінності та відповідальність лідера у сучасному суспільстві». Також участь у презентації Інституту візьме проректор з призначення та місії УКУ Мирослав Маринович.


Разом з мислителями та лідерами суспільної думки, учасники обговорять виклики, які сьогодні постають перед лідерами, спробують окреслити дороговкази для нової генерації  українських провідників.


«Сьогодні активно обговорюють кризу лідерства в Україні, – розповідає керівник ІЛУ УКУ Наталя Бордун. – Україні потрібні досвідчені, мудрі провідники, готові служити своєму народу. Саме розв’язувати ці суспільні виклики покликаний Інситут лідерства та управління Українського католицького університету».


Навчальні програми Інституту передбачають вивчення фандрейзингу та ефективного менеджменту, семінари та конференції для директорів та адміністраторів неприбуткових організацій. Інститут надає можливості стажування, консультує неприбуткові організації та підтримує цільові дослідницькі програми. Створений в липні 2003 року, ІЛУ працює для неприбуткового сектору Західної України.


Презентація Інституту розпочнеться 10 травня о 16:00 у конференц-залі УКУ (вул. Хуторівка, 35а).
Контактна особа:
Наталка Мисула,
(067) 4914823, (066) 5422638, nmysula@ucu.edu.ua

Довідка.
Інститут Лідерства та Управління УКУ є одним з інститутів Українського католицького університету, покликаний формувати християнських провідників та лідерів неприбуткового сектору  України на засадах моральних принципів через поєднання прикладних знань, практичних вмінь та потенціалу особистості.