//

У День знань львів'яни молитимуться за успішний початок навчального року

Спільну Літургію на початок нового навчального року молитимуться 1 вересня у Храмі Пресвятої Євхаристії (м. Львів, вул. Музейна) учні, студенти, викладачі, батьки та їхні друзі. Початок Служби о 18:00.

 

Під час Літургії учасники зможуть приступити до Св. Тайн Покаяння та Євхаристії, отримати благословення, а також відбудеться окроплення свяченою водою.

 

Як відомо, перше вересня - День знань. «Традиційно першокурсники мають посвячення у студенти. А інші студенти якось вже буденно розпочинають навчання. Так ось, щоб 1 вересня стало святом для кожного, хто вчиться, ми запрошуємо до спільної молитви. Будемо разом просити Бога, що Він відкрив наш розум та серце до нових знань, і благословив кожного на розкриття своїх талантів. Дозвольмо Господеві бути поруч!», - говорить о. Тарас Милян, голова Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ.

 

Довідка:

Комісія у справах молоді – офіційна структура у Львівській Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви. Мета роботи Комісії у справах молоді – допомогти молодому християнину знайти своє місце в Церкві та суспільстві.

Храм Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор)  вже 15 років є центром молодіжного душпастирства Львівської Архиєпархії УГКЦ. Щовівторка о 19.00 годині  в храмі проводяться духовні зустрічі з молоддю під духовним проводом голови комісії у справах молоді ЛА УГКЦ о. Тараса Миляна.

 

Повідомлено в Комісії у справах молоді Львівської архиєпархії

фото: openlviv.com
Джерело: www.ugcc.lviv.ua