//

Церква в Уругваї відсвяткувала Національний день катехизації

У неділю, 19 серпня 2012 р., Церква в латиноамериканській країні Уругваї відсвяткувала Національний день катехизації. Різноманітні заходи, присвячені цій нагоді, відбулися в усіх регіонах країни.


Наприклад, у столичній архидієцезії Монтевідео проходила спеціальна конференція, що проходила у три етапи: зранку обговорювався шлях християнського втаємничення з точки зору душпастирських та літургічних моментів, пополудні був час, присвячений наймолодшим, приготовляючи програму катехтзації відповідно до Літургійного року, натомість ввечері місцевий архиєпископ Ніколас Котуньйо очолив Євхаристійне богослуження.

Дієцезія Мело відсвяткувала Національний день катехизації під гаслом «Громада – дім Божого слова», готуючись, таким чином, до дієцезальної зустрічі катехитів, що відбудеться 9 вересня. В Мінасі роздумували над тим, «як наново оживити спільнотний вимір віри». Ці роздуми проводяться під час дієцезальної душпастирської конференції, що відбудеться наприкінці вересня та буде приурочена Рокові віри, проголошеному Святішим Отцем Бенедиктом XVI з нагоди 50-річчя початку Другого Ватиканського Собору.


Джерело: Радіо Ватикан