//

Міжнародний Конгрес щодо Туринської Плащаниці

Новітні досягнення у дослідженні Туринської Плащаниці стали темою І Міжнародного Синдологічного Конгресу, що триває у Валенсії. Його було організовано Іспанським Синдологічним Центром, який цього року відзначає 25-річчя своєї діяльності.

 

У роботі конгресу бере участь понад 400 осіб із багатьох країн світу, зокрема Австралії, Італії, США та Німеччини. Серед учасників є християни, юдеї та буддисти. Результати новітніх досліджень представляють 26 експертів з різних галузей, у тому числі хімії, ядерної фізики та мікробіології. Обговорюється також богословське значення Плащаниці та її зв'язок із так званою "Плащаницею Ов'єдо" – хусткою, яка, згідно з переданням, мала покривати обличчя Ісуса.

 

Архиєпископ Карлос Осоро, який очолив Літургію для учасників конгресу, підкреслив його значення для Валенсії та цінність Туринської плащаниці, як видимого знаку Страстей Господніх.

 

Конгрес є "унікальною можливістю вислухати експертів, які представляють результати своїх багаторічних досліджень", – говорить Хорхе Мануель Родрігес, глава Іспанського Синдологічного Центру.

 

Як повідомляє wiara.pl, Міжнародний Синдологічний Конгрес закінчить свою роботу 30 квітня.