//

Літній табір для дітей і підлітків та реколекції для родин українських емігрантів в Іспанії

На запрошення Апостольського візитатора для українців в Італії та Іспанії Владики Діонісія (Ляховича) та пароха Мадрида о. Івана Липки Патріарша катехитична комісія УГКЦ, Комісія УГКЦ у справах родини та Катехитично-педагогічний інститут УКУ 16-18 березня 2012 року провели серію заходів для українських емігрантів у Мадриді.

 

Першим заходом була зустріч із вчителями та катехитами українських суботніх шкіл, яка проходила в Мадриді, у парафії Благовіщення. На зустрічі катехити розповіли про труднощі, з якими зіштовхуються в процесі навчання і виховання, та висловили свої очікування від комісій та інституту. Зокрема було наголошено, що в християнському вихованні дітей та молоді особливо важливим є свідчення власним життям з боку катехита і вчителя християнської етики.

 

Відтак о. д-р Богдан Тимчишин та Назар Дуда провели тренінг для підлітків і молоді в українській парафіяльній школі в Мадриді, метою якого було підготувати християнських лідерів. Молоді люди, які взяли участь у тренінгу, мали можливість особисто пережити і зрозуміти переваги життя згідно з християнськими цінностями. Було також обговорено специфіку роботи в команді. Учасники тренінгу готуються до проведення літнього християнського табору для українських дітей та підлітків у Мадриді та Алкалі (Іспанія). В Мадриді та його околицях діє 5 шкіл, в яких навчаються понад 400 дітей.

 

У рамках душпастирства родин о. Богдан Тимчишин провів зустріч з українськими родинами, які проживають в Іспанії. Темою цього заходу були роздуми над іконою Пресвятої Трійці, котра є взірцем для наслідування для людей доброї волі, а зокрема для християнської родини. Священик наголосив, що для зростання у вірі християнської родини важливим є щоденне читання уривків зі Святого Письма та роздуми над ними.

 

На зустрічі з отцем-парохом Іваном Липкою було узгоджено дальшу співпрацю, в рамках якої заплановано провести літній табір для дітей і підлітків, а також реколекції для українських родин. Мета цих заходів - започаткувати рух християнських родин в українських парафіях на теренах Іспанії.

 

Для Департаменту інформації Назар Дуда