//

У Києві розпочалася зустріч родин мігрантів

Архиєрейською Божественною Літургією, у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці при Патріаршому Соборі Христового Воскресіння у Києві, офіційно розпочалася трьохденна зустріч родин мігрантів. Літургію очолив Владика Йосиф (Мілян), Голова Пасторально-місійного відділу УГКЦ.

 

Проведення Зустрічі заплановано в рамках відзначення Дня Мігранта, який призначено на останню неділю перед Різдвом. Владика звернувся до присутніх зі словом привіту та побажання успішного проведення програми та благословенного Нового року. «Я подивляю вашу відважність – сказав Владика Йосиф – на цей крок і, не зважаючи на свята, відданість добрій справі. Ви ростете, не мов діти, і змінюєте світ».

 

В програмі зустрічі відбулася конференція на тему: «Українська міграція в контексті взаємодії Української Греко-Католицької Церкви та Української Держави», яка відбулася в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.

 

У програмі на наступні дні передбачено ще подячна молитва за прожитий рік, духовні чування, свідчення.

 

Прес-служба Пасторально-місійного відділу УГКЦ

 

Додаток:

ЗУСТРІЧ РОДИН МІГРАНТІВ

м. Київ, 30 грудня 2011 р.Б. – 1 січня 2012 р.Б.

 

30 грудня, п’ятниця

8.00 – Архиєрейська Св. Літургія у храмі Благовіщеня при Патріаршому Соборі Воскресіння Христового (станція метро «Лівобережна»)

13.30 – 17.00 – Конференція на тему: «Українська міграція в контексті взаємодії Української Греко-Католицької Церкви та Української Держави» (Київський національний університет ім. Т. Шевченка)

Виступатимуть:

- владика Йосиф (Мілян), Голова Пасторально-Місійного Відділу УГКЦ: «Досвід УГКЦ у служінні мігрантам»;

- Максим Бондаренко, родинознавець, Комісія УГКЦ у справах мігрантів: «Особливості потреб родин мігрантів»;

- Наталя Яцик, аспірант Прикарпатського Національного Університету ім. В- Стефаника, Карітас Самбірсько- Дрогобицької єпархії: «Практичні заходи у служінні мігрантам»;

- представники Департаменту консульської служби і Департаменту зв’язків із закордонним українством та культурно- гуманітарного співробітництва Міністерства закордонних справ України;

- представник КНУ;

- Ірина Ключковська, кандидат педагогічних наук, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» і Оксана П’ятковська, науковий співробітник, «МІОК для дітей та родин

трудових мігрантів»;

- модератор: о. Василь Поточняк, виконавчий секретар ПМВ.

 

31 грудня, субота

8.30 – Св. Літургія у храмі Св. Миколи Доброго (Поділ, станція метро «Контрактова площа»)

21.00 – Духовні чування у храмі Св. Василія Великого (Львівська площа): молитви, катехизи, сповідь, свідчення

23.30 – Подячна Св. Літургія у храмі Св. Василія Великого

 

1 січня, неділя

01.00 – Похід на Майдан Незалежності, Хрещатик, Софіївську та Михайлівську площі

03.00 – Новорічна програма при храмі Св. Василія Великого

 

Джерело: ugcc.org.ua