//

Про роль людини в суспільстві говорив Блаженніший Любомир у Вишгороді

26 лютого місто Вишгород відвідав колишній Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженнійший  Любомир (Гузар). У приміщенні районного центру творчості «Дивосвіт» Блаженніший виголосив слово «Роль людини у суспільстві, її гідність та духовність» та відповів на запитання парафіян.

 

Символічним є те, що напередодні  Великого посту, у Прощену неділю, віруючі ставили запитання про те, як побороти суспільні спокуси, як людині віднайти свій шлях у житті, своє призначення.

 

Молодь, присутня на зустрічі, цікавилася, як подолати суспільну несправедливість, ненаситне тяжіння  людей до матеріальних цінностей та багатства. На думку Блаженнішого Любомира, наявність великої кількості грошей не робить людину насправді багатою. «Ці нові українці, нувориші, які щойно нагромадили кошти і не знають, що з ними робити, якось хочуть себе проявити, намагаються показати іншим, що вони є кимсь, бо мають прекрасні будинки, люксусові автомобілі, але в душі  ці люди пусті, нічого собою не представляють. Людина справді багата є багата не тільки майном, а й багата духом. Вона свідома того, що багатство – це Божий дар, і що багатство не є початком усього. Така людина завжди намагатиметься духовно рости, вона вміє поводитися, вміє пошанувати ближнього, навіть людину дуже-дуже скромну, убогу», – переконаний Архиєпископ.

 

Багато запитань стосувалося наміру здобути Патріарший статус УГКЦ, ролі Церкви та священика в сучасному суспільстві.

 

Наприкінці зустрічі присутні привітали Блаженнішого  Любомира з днем народження та висловили сподівання на наступну зустріч найближчим часом.

 

За матеріалами vysh.gov.ua / www.ugcc.org.ua