//

Повідомити про смерть Івана Павла II було дуже важко

Повідомити про смерть Івана Павла II було надзвичайно важко, навіть важче, ніж у випадку  інших пап, – вважає кардинал Леонардо Сандрі, який 2 квітня 2005 року на Площі Святого Петра повідомив про смерть Папи.


"Мені відомо, що повідомлення про смерть Святішого Отця, який упродовж більш ніж 26 років свого понтифікату написав чудову книгу про любов до народу Божого, люду, який висловив свою любов до Папи, когось здалеку, а все ж дуже дорогого, було надзвичайно важким, навіть важчим, ніж у випадку інших пап ", – сказав кардинал на зустрічі з польськими журналістами в Римі.


Згадуючи події шестирічної давнини кардинал Ватикану засвідчив: "Це було відчуття смутку, усього того, що є дуже болючим, а з іншого боку, (...) почуття надії, усвідомлення того, що відходить свята людина, яка завжди залишається в руках Отця."


"Я вважаю, що беатифікація Івана Павла II має велике значення. Після всього, що я мав можливість бачити, чи можу я сумніватися, що він був Божим чоловіком?" – сказав кардинал Сандрі, який очолює Конгрегацію у справах Східних Церков.


Він наголосив, що "без сумніву поляки мають найбільше пишатися, тому що він належав до їхнього народу". Відповідаючи на запитання, кардинал Ватикану сказав: "Звичайно, я розумію, що поляки хотіли б бути ближчим до нього, але так, як ви приходили до нього як паломники ще за життя, так і тепер маєте бути паломниками до Риму з великодушністю, щедрістю, з розумінням того, що він належав до Вселенської Церкви, всієї Церкви ".


За матеріалами: wiara.pl