//

Популярність Facebook-сторінки беатифікації Івана Павла ІІ стрімко зростає

За тиждень від початку своєї роботи Facebook-сторінка беатифікації Івана Павла ІІ одержала біля 30 тисяч «лайків», тисячі позитивних коментарів різноманітними мовами, від італійської до китайської.
 

 

Протягом перших двох днів сторінку відвідували до тисячу осіб на годину. Індивідуальні відео переглядали від 50000 до 130000 разів. Загалом матеріали сторінки отримали два мільйони переглядів.
 

 

Сторінка є результатом співпраці між Радіо Ватикану і Ватиканським Телевізійним Центром (СТV) в погодженні з Папською Радою з питань Соціальних Комунікацій.
 

 

«Ця ініціатива є відповіддю тим людям, які закликали нас використовувати соціальні мережі для приготування до беатифікації. Завдяки співпраці між Радіо Ватикану та СТV ці аудіо і відео файли запевняють багатьом людям можливість насолоджуватись фотографіями і чути голос Івана Павла ІІ і ділитися ними з іншими» - сказав о.Федеріко Ломбарді, голова цих двох інституцій а також директор прес-центру Ватикану. Отець Ломбарді сказав також, що задоволений прогресом цього проекту.
 

 

На сторінці можна переглянути відео різних видів, в тому числі 27 роликів щорічних оглядів понтифікату. Цього тижня будуть додані відео з голосом Папи різними мовами в часі подорожей і у Ватикані.

 

За матеріалами: Vatican Radio