//

Польща: езотерика наступає

Варшава, Польща, 12 січня 2011 року, KAI, Agnuz - Езотерика робить людину залежною від того, що скаже ворожка або гуру, - так заявив екзорцист о. Славомір Плуса, коментуючи ринок езотеричних послуг, що розвивається в Польщі.

 

Згідно даних газети «Gazeta Prawna» в країні діє майже 100 тис. ворожок і ясновидців, послугами яких користуються близько 3 млн. клієнтів.

 

О. Плуса не приховує, що в цього ринку хороша перспектива розвитку. - А мудра приказка свідчить: коли віра слабне, зростає забобонність. Езотерика - це цікаве явище, коли люди платять за щось, чого немає, звичайно, в сенсі метафізичному. Зате, замість цього є враження отриманої допомоги, факту, що хтось веде тебе до певної мети. Риси езотерики і забобонності такі, що дають враження нового «духовного» знання. На практиці ж вводять людину в залежність від того, що скаже ворожка, гуру або який-небудь магічний предмет, - пояснив екзорцист в радіопередачі хвилі «Radia Plus Radom».

 

Священик вважає, що «оскільки людина не хоче перемогти страх перед майбутнім, вона готова щедро платити за подібні езотеричні "засоби проти страху"».

 

Екзорцист нагадав, що використання послуг ворожок, магів, ясновидців, різних цілителів, де джерела знання поміщені в близьких до нез'ясовних паранормальних явищах, Церква однозначно визнає гріхом проти першої Божої заповіді.

 

За матеріалами Agnuz