//

Початок фестивалю "Різдво у серці" благословив новий голова комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської єпархії

На мистецькому заході, що відбувся 30 січня у Тернопільській обласній філармонії, були представлені кращі різвдяні виступи (вертепи, маланки, колядки, щедрівки) із 15 деканатів Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ. Діти та молодь з’їхалися з різних куточків єпархії, аби передати радість Христового Різдва у своїх концертних програмах. Оскільки цього року для участі зголосилася велика кількість молодіжних колективів, провід комісії у справах молоді організував цього ж дня подібний захід також у Козові та Теребовлі.

 

Проведення фестивалю від імені владики Василія Семенюка, єпарха Тернопільсько-Зборівського, благословив новопризначений голова комісії у справах молоді отець Орест Павліський. У привітальному вступному слові до присутніх він передав вітання від єпископа та окропив учасників Йорданською водою.

 

"Ми, діти боголюбивого українського народу, під час різдвяних свят маємо чудову традицію виявляти нашу славу Богові у колядках. Ці молитовні піснеспіви у своїй простоті несуть глибоку віру та щиру радість з приводи Божої пристності серед нас... Нехай цей мистецький вечір допоможе кожному пізнати, що «з нами Бог» і ми покликані завжди бути з Богом, шукати Його, боротися за право бути Божими дітьми, аби не втратити дорогоцінного спасіння". Після завершення свята всіх учасників було нагороджено урочистими грамотами та пам’ятними подарунками.

 

24 січня єпископ Василій Семенюк прийняв зречення від уряду голови комісії у справах молоді отця митрата Андрія Івана Говери, який займав цю посаду з 1997 року. Відтак відповідними декретами владика призначив отця Ореста Павліського новим головою, а отця Олега Харишина - його заступником.

 

 

прес-служба Тернопільсько-Зборівської єпархії

Джерело: www.tze.org.ua