//

Папі представили нові статистичні дані про Церкву

10 березня кардинал Держсекретар Тарчізіо Бертоне та Архиєпископ Анджело Бечу  представили Бенедикту XVI "Папський довідник на 2012 рік". Понтифік подякував за роботу, яка зроблена для його створення і проявив великий інтерес до статистичних даних про Церкву, які в ньому представлені.


Як повідомило Радіо Ватикану, в довіднику зазначається, що протягом 2011 року створені 8 нових єпископських катедр, 1 особистий ординаріат і 1 військовий. Крім того, виникли 1 архиєпархія, 8 митрополій, 1 прелатура, 1 Апостольський вікаріят, 1 Апостольська префектура і 1 місія "sui iuris". Статистичні дані представлені в довіднику свідчать про те, що кількість католиків в світі продовжує зростати. Наприклад, з 2009 р. їх кількість зросла на 15 млн. (1,3%) і сьогодні складає 1, 196 млн. Однак треба зауважити, що це зростання є нерівномірним. Кількість католиків незначно зменшилася в Центральній Америці і в Європі, проте зросла в Африці і південно-східній Азії.

 

В світі зросла кількість єпископів. Сьогодні їх нараховується  5 104. Також зросла кількість священиків. Їх кількість у світі становить 411 тисяч. Кількість священиків збільшилася в усіх частинах світу, крім Європи.