//

Папа до учасників Латиноамериканського конгресу покликань: покликання свідчать про життєвість Церкви

„Завдання євангелізації вимагає щоразу більшої кількості осіб, що великодушно відповідають на Боже покликання, щоб віддати життя справі Євангелія”. На це Папа римський звертає увагу в посланні до учасників II Латиноамериканського конгресу покликань, що триває від 31 січня до 5 лютого в провінції Картаго в Коста-Ріці.

 

Бенедикт XVI нагадує, що ініціатива конгресу виникла в контексті великого пориву місії, започаткованого чотири роки тому конференцію єпископів Латинської Америки і Карибського басейну в Апаресіді.

 

„Результатом більш інтенсивної роботи місії, окрім загального укріплення християнського життя, є зростання кількості покликань до особливої посвяти – пише Святіший Отець. – Велика кількість покликань є промовистим знаком живучості Церкви. II Ватиканський Собор підтверджує, що «обов'язок пробудження покликань ставиться перед всією християнською спільнотою. Вона повинна його реалізовувати перш за все через християнське життя в повноті»”.

 

Папа зауважує, що, як показує досвід, там, де проводиться добре заплановане і постійне душпастирство покликань, покликань не бракує. Однак, вони не є плодом людських проектів чи організаційної стратегії, а чимось глибшим: даром Бога і Його ініціативою. Він входить в життя особи і притягує її красою своєї любові. Щоб збудити в молоді бажання йти за Христом, важливу роль відіграє вірне і радісне свідчення власного покликання – підкреслює Бенедикт XVI. Крім того, він нагадує, що „світ потребує Бога. Тому завжди будуть потрібні люди, які живуть для Бога і звіщають Його іншим”.

 

За матеріалами Radio Watykańskie