//

Папа Бенедикт XVI отримав примірник катехитичних повчань, призначених для приготування до VII Всесвітньої зустрічі родин

Тривають приготування до VII Всесвітньої зустрічі родин, яка відбудеться у північноіталійському місті Мілані від 30 травня до 3 червня 2012 р., і в якій візьме участь Святіший Отець. Вона проходитиме під гаслом «Родина: праця та свято».

 

У п’ятницю, 13 травня 2011 р., в рамках зустрічі з учасниками святкувань 30-річчя від заснування Інституту Івана Павла ІІ для вивчення питань, пов’язаних з подружжям та сім’єю, Папа Бенедикт XVI прийняв кардинала Енніо Антонеллі, Президента Папської Ради в справах сім’ї, який вручив Святішому Отцю перший примірник підготовчих катехиз, опублікованих в рамках приготування до зустрічі родин з усього світу. Книга «Родина: праця та свято» побачила світ у Ватиканському видавництві. У повідомленні оргкомітету Всесвітньої зустрічі родин читаємо, що отримавши примірник книги, Папа висловив кардиналові Антонеллі схвалення змісту повчань, заохотивши належно приготуватися до зустрічі в Мілані, «на яку Церква споглядає з радістю та душпастирським зацікавленням».

 

Катехизи поділені на три групи, відповідно до теми зустрічі. Перша група під заголовком «Родина» об’єднує повчання на теми: «Сім’я породжує життя», «Сім’я переживає випробування», «Сім’я надихає суспільство». Наступний блок, присвячений праці, містить повчання на тему «Праця та свято в родині», «Праця як ресурс сім’ї», «Праця як виклик для сім’ї». У розділ «Свято» увійшли катехизи на тему: «Свято – час для родини», «Свято – час для Господа Бога», «Свято – час для громади». Вступна катехиза до збірки присвячена стилеві родинного життя та має заголовок «Таємниця Назарету».

 

Джерело: Радіо Ватикан