//

Отець Ломбарді про Апостольські подорожі, першу енцикліку та місце проживання Папи Франциска

Апостольський візит до бразилійського міста Ріо-де-Жанейро – це на сьогодні єдина запланована на 2013 рік подорож Папи Франциска за межі Італії. Про це у середу, 24 квітня 2013 року, повідомив отець Федеріко Ломбарді, Директор Ватиканського прес-центру. Отож, Святіший Отець візьме участь у ХVIII Всесвітньому дні молоді, що проходитиме в Ріо-де-Жанейро від 23 до 28 липня цього року під гаслом: «Йдіть і зробіть учнями всі народи» (Мт. 28, 19).

 

Отець Ломбарді також зазначив, що він не виключає можливості, що ще цього року побачить світ перша енцикліка Папи Франциска, яка, можливо, буде пов’язана із темою, над якою останнім часом працював Папа Бенедикт ХVІ, його попередник на Петровому престолі, тобто про віру.

 

Директор Ватиканського прес-центру теж зазначив, що Папа-емерит, який тепер мешкає у літній резиденції Вселенського Архиєрея у містечку Кастель Ґандольфо, наприкінці квітня або на початку травня мав би уже переселитись у Ватикан, у приготоване для нього приміщення колишнього клявзурового монастиря.

 

А Папа Франциск і надалі залишається у ватиканській резиденції «Святої Марти» і поки що не передбачено переселення Святішого Отця до папських апартаментів в апостольському палаці, хоч не йдеться про остаточне рішення.

 


Текст із сторінки сайту Радіо Ватикану