//

Опитування: щасливі люди ходять до церкви, а нещасні – дивляться ТБ

Британські вчені проаналізували дані соціологічних опитувань, які проводилися протягом останніх тридцяти років, і в яких взяло участь понад 30 тис. чоловік. Учасникам пропонувалося відповісти на питання про те, як вони проводять вільний час і оцінити при цьому свій настрій і душевний стан.

 

За отриманими даними, щасливі люди виявилися найбільш соціально активними: вони більше спілкувалися, ходили до церкви і читали. Нещасні люди майже весь вільний час проводили біля телевізора, передав mirvam.org. Після порівняння сімейного стану, прибутків і віку, з'ясувалося, що ті, хто вважав себе нещасливим, дивилися телевізор на 28% більше, ніж їх щасливі співвітчизники.

 

Крім того, автори дослідження виявили, що у 51% нещасних людей є багато вільного часу, який вони не знають, як витратити. А ось в щасливих питання з вільним часом так не стоїть – «зайвий» час знайшовся лише у 19% опитуваних щасливчиків.

 

Тим часом, дослідники стверджують, що 8% смертей можна було б уникнути, якби британці скоротили час перед телевізором від чотирьох годин на день до години. Це допомогло б зберегти 30 життів з 373.

 

Інформаційне Агентство CNL-NEWS
за матеріалами: НХМ