//

Німецький підприємець зібрав колекцію головних уборів релігійних діячів

На виставці «Сила релігії», що проходила в Німецькому музеї гігієни (Дрезден) і завершилася в липні, генеральний директор Німецької телекомунікаційної компанії Дітер Філіппі з міста Кіркель вперше показав широкій публіці частину своєї оригінальної колекції, що складається з головних уборів релігійних діячів.


Нещодавно до своєї колекції Дітер Філіппі отримав кілька предметів літургійного одягу Католицької Церкви. Серед них підрясник, єпитрахиль, пояс і фелон, а також літургійні рукавички, палії, наперсні хрести, єпископські персні, пояси і шалі кардиналів і багато що інше.


Гордістю його колекції є більше 50 дорогих шнурів для наперсних хрестів кардиналів і католицьких єпископів. Є у Дітера Філіппі і рідкі зразки позументу – чоловічої золотої, срібної або мішурної тасьми, що нашивається на церковний одяг.


Обширна колекція Дітера Філіппі не має в його рідному місті Киркеле офіційного музейного приміщення, але господар за попередньою домовленістю проводить в своєму будинку екскурсії для усіх бажаючих.


За матеріалами www.sedmitza.ru