//

Населення Ліхтенштейну підтримало свого монарха в боротьбі з абортами

Принц Ліхтенштейну Алоіс здобув впевнену перемогу при голосуванні з питання про скасування права вето, яке може накладати монарх цієї  держави на закони, з якими він не згоден.

 

65% жителів маленької європейської країни виступили проти проведення референдуму, покликаного вирішити долю права вето, яким здавна володів глава князівства. Тільки 15% підданих князя Ліхтенштейну проголосували за цей захід.


У вересні 2011 р., напередодні всенародного голосування з питання декриміналізації абортів, принц Алоїс заявив, що якщо більшість виборців висловиться за легалізацію абортів, він використає свої повноваження і накладе вето на подібний аморальний закон.

 

Тим не менш, вдаватися до такого заходу не довелося: мешканці Ліхтеншейну відхилили пропозицію легалізувати аборти, хоча і з невеликою перевагою голосів. У відповідь прихильники абортів намагалися добитися організації нового референдуму - тепер уже з питання про ліквідацію права вето, яке має монарх. Однак і цього разу вони зазнали поразки, передає агентство CWN.

 

За матеріалами www.sedmitza.ru