//

На зустріч з Папою в Німеччині вже зареєструвалися понад 40 тис. осіб

«Папа прибуде до Німеччини на знак спротиву агресивному атеїзму, який хоче виключити християнство з суспільного життя», – сказав в інтерв'ю німецьким ЗМІ про вересневе паломництво Святішого Отця теренами батьківщини єпископ Герхард Людвіг Мюллер, голова екуменічноЇ комісії німецького єпископату.


Інтерес до зустрічі з Папою Бенедиктом XVI зростає у Берліні. Як поінформували в тамтешній Архиєпархії, на спільну Літургію з Папою у вересні вже зареєструвалися понад 40 тис. осіб. Усе ще не відомо, чи всі віруючі зможуть побачити Папу. Суперечка про місце, де відправить Євхаристію Папа Бенедикт XVI, в Берліні посилилися, коли кілька днів тому місцева Єпархіальна Рада Мирян закликала курію змінити плани і запросити Папу на Олімпійський стадіон. До цього часу вересневу зустріч вірних зі Святішим Отцем планували організувати на площі перед замком Шарлоттенбург, в якому могли б розміститися близько 30 тис. осіб. Але вже тепер, згідно з інформацією з курії, на Літургію зареєструвалися понад 40 тис. осіб. Олімпійський стадіон в Берліні міг би прийняти 70 тис. вірних, запевнив би усім сидячі місця і є об'єктом, перевіреним з погляду безпеки.


Речник берлінської курії Стефан Форнер повідомив, що архиєпархія хоче запевнити усім вірним зустріч з Папою Бенедиктом XVI і, отже, візьме до уваги можливі зміни. Але, як застеріг Форнер, рішення про проведення цієї зустрічі з Папою також залежить від єпископату Німеччини та Ватикану.

 

За матеріалами Radio Watykańskie