//

На черговому засіданні оргкомітету проведення Року Святих Таїнств нагадали про важливість проведення великопістних реколекцій у парафіях УГКЦ

«Відповідно до затвердженого Синодом Єпископів УГКЦ плану проведення 2012 року як Року Святих Таїнств, темою реколекційних наук під час Великого посту буде роздумування над таїнствами Покаяння та Євхаристії. Тому я заохочую всіх парохів, щоб вони, запрошуючи реколектанта для проведення наук у своїй парафії, звернули на це увагу», - на цьому наголосив о. Михайло Гарват, голова оргкомітету проведення Року Святих Таїнств в УГКЦ 16 лютого 2012 року на черговому засіданні членів оргкомітету.

 

Отець Михайло сказав про те, що реколектант у такий спосіб повинен зосередити увагу людей на важливості і суті цих Святих Таїнств у християнському житті. «Адже таїнство Сповіді є особливим часом нашого навернення та переосмислення життя у Бозі, а Пресвята Євхаристія є джерелом і вершиною християнського життя», - наголосив о. Михайло.

 

Крім того, учасники робочої зустрічі обговорювали питання проведення Євхаристійного тижня 1-7 червня 2012 року в парафіях УГКЦ, розглянули проект плану катехитичних проповідей для священиків відповідно до Року Святих Таїнств, а також говорили і про допоміжну літературу для кращої підготовки до Сповіді. Наостанок учасники оргкомітету розглянули можливий план проведення 28 липня 2012 року дня Святого Володимира в контексті відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України.

 

Департамент інформації УГКЦ